Lacoste - L'Homme Intense EDT (man)

  8 100 Lekë

  Versioni i ri i parfumit për meshkuj, vjen nga Lacoste me L'Homme Intense.

  Një fragrancë sensuale, joshëse, me nota të ëmbla drusore, për mashkullin elegant dhe invidualist.

  Parfumi hapet me notat frutore të mollës, portokallit dhe mandarinit, të ndjekura nga akordet e piperit të zi, lajthive, xhinxherit dhe jaseminit.

  Mbyllja e parfumit i jep intensitetin e kërkuar falë notave të Oud, miskut, vetiverit, vaniljes, kedrit dhe qelibarit.

  Let the compliments flow!

  Lacoste

  Referencat specifike

  Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

  Lacoste - L'Homme Intense...

  8 100 Lekë