Armaf Club De Nuit Intense Parfum (M)

8 000 Lekë
Vëllimi
  • 150 ml
Sasia
12
out of stock

Armaf Club De Nuit Intense Man

Kur vjen puna për të zgjedhur një parfum që i përshtatet personalitetit tuaj, ka një bollëk opsionesh të disponueshme në treg. Megjithatë, një aromë që i ka rezistuar kohës është Armaf Club De Nuit Intense Man Parfum. 

Armaf Club De Nuit Intense Man Parfum është një aromë djegëse drusore për meshkuj që u lançua për herë të parë në vitin 2015. Parfumi u krijua nga Armaf, një shtëpi aromash me bazë në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Frangranca është bërë e njohur në mesin e meshkujve për shkak të përzierjes së saj unike të aromave që e bëjnë atë të përshtatshme për të gjitha rastet.

Profili i parfumit

Profili i parfumit të Armaf Club De Nuit Intense Man Parfum është një kombinim i aromave të freskëta dhe të ngrohta që e bëjnë atë një aromë të gjithanshme.

Notat e sipërme të aromës përfshijnë limon, rrush pa fara, mollë dhe bergamot, të cilat i japin një aromë të freskët dhe frutash. Zemra  eshte një përzierje e aromave pikante, duke përfshirë trëndafilin, jaseminin dhe thuprën, të cilat i japin aromës një aromë të ngrohtë dhe tërheqëse. Baza e aromës përfshin vanilje, amberg dhe patchouli, të cilat i japin asaj një aromë druri dhe dheu.

Paketimi

Paketimi i parfumit Armaf Club De Nuit Intense Man është elegant dhe modern. Aroma vjen në një shishe të zezë me kapak ari dhe thekse ari. Ambalazhi nuk është vetëm tërheqës, por edhe funksional, pasi shishja është projektuar për t'u mbajtur dhe spërkatur lehtë.

Performanca e Armaf Club De Nuit Intense

Një nga arsyet pse Armaf Club De Nuit Intense Man Parfum është bërë popullor mes meshkujve është performanca e tij. Aroma është e qëndrueshme,e cila mund të zgjasë deri në 8 orë.

Për më tepër, gjurma që lë pas aroma është e moderuar, duke e bërë atë të përshtatshme si për raste zyrtare ashtu edhe për ato joformale.

Kur përdoret?

Armaf Club De Nuit Intense Man Parfum është një aromë e gjithanshme që mund të përdoret në raste të ndryshme.

Notat e saj të sipërme të freskëta dhe frutash e bëjnë atë të përsosur për veshje të rastësishme, ndërsa notat e mesme të ngrohta dhe pikante e bëjnë atë të përshtatshëm për raste zyrtare. Baza drusore dhe tokësore të aromës e bëjnë gjithashtu të përsosur për t'u hedhur gjatë stinëve të vjeshtës dhe dimrit.

Si ta aplikoni atë

Për të aplikuar parfumin Armaf Club De Nuit Intense Man, mbajeni shishen rreth 6 inç larg trupit tuaj dhe spërkatni aromën në pikat tuaja të pulsit. Këto përfshijnë kyçet e dorës, qafën, gjoksin dhe pas veshëve tuaj.

Shmangni fërkimin e aromës në lëkurën tuaj, pasi kjo mund të ndryshojë mënyrën se si zhvillohet aroma.

FAQ

Pyetje: A është parfumi Armaf Club De Nuit Intense Man i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës?

Përgjigje: Po, aroma është e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.

Pyetje: A mund të veshin femrat parfum Armaf Club De Nuit Intense Man?

Përgjigje: Ndërsa aroma tregtohet për burrat, gratë gjithashtu mund ta veshin atë.

Pyetje: A është parfumi Armaf Club De Nuit Intense Man një parfum popullor?

Përgjigje: Po, aroma është bërë e njohur tek meshkujt për shkak të përzierjes unike të aromave.

Pyetje: A është një vlerë e mirë për paratë Armaf Club De Nuit Intense Man Parfum?

Përgjigje: Po, aroma është një vlerë e mirë për paratë, duke marrë parasysh performancën e saj afatgjatë dhe profilin unik të aromës.

Si përfundim, Armaf Club De Nuit Intense Man Parfum është një aromë e gjithanshme që është bërë e njohur në mesin e shumë brandeve të tjera.

Armaf

Referencat specifike

Rated 1.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Verified purchase

Customer didn't write any details

Was this comment useful to you? Yes No

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Armaf Club De Nuit Intense...

8 000 Lekë

Related articles on blog