Hugo Boss - The Scent Absolute EDP (man)

  11 500 Lekë

  The Scent Absolute nga Hugo Boss, i hedhur në treg në vitin 2019. Fragrancë e krijuar nga Bruno Jovanovic.
  The Scent Absolute është versioni i ri i Hugo Boss The Scent, më intens dhe me një pasion absolut.
  Parfumi hapet me notat pikante të xhinxherit, e ndjekur në zemër nga akordet e ëmbla të maninkës. Vetiveri i tymosur krijon edhe mbylljen e këtij parfumi.

  Hugo Boss

  Referencat specifike

  Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

  Hugo Boss - The Scent...

  11 500 Lekë