Aquolina Pink Sugar EDT (W)

3 900 Lekë

Aquolina Pink Sugar

I ëmbël dhe i parezistueshëm ashtu si edhe vanilja më e shijshme. Aquolina Pink Sugar është një parfum i ëmbël, i krijuar me nota frutash për të gjithë ata që e pëlqejnë ëmbëlsinë e fragrancave.

Hapja e parfumit është krijuar nga kombinimi i mjedrës së ëmbël, bergamotos së freskët dhe gjetheve të fikut. Në zemrën e parfumit dallohen notat e sheqerit të pjekur, liquirizia dhe luleshtrydheve. Në notat e mbylljes te Aquolina Pink Sugar mbizotërojnë aromat e karamelit, vaniljes, miskut, fasules tonka ekzotike dhe drurit të sandalit.

Avantazhi i blerjes në fragrances.al është se ju garantojm parfume origjinale me çmimet më të mira.

Fragrances.al, parfumeri online ku do të gjeni parfume origjinale 100%.

Aroma të këndshme dhe autentike nga brandet më të mira.

Tek ne do të gjeni parfume per meshkuj dhe parfume per femra.

Dhuro një parfum, dhuro dashuri.

Na kontaktoni:

Insta: fragrances.al

Web: livechat

WhatsApp: +355683949552

Let the compliments flow!

Aquolina

Referencat specifike

Aquolina Pink Sugar EDT (W)

3 900 Lekë