Dolce & Gabbana - The One For Man EDP

  9 600 Lekë

  Fragrancë sensuale, e dedikuar mashkullit që di të kujdeset për imazhin e tij.

  Parfum i kategorisë orientale, tepër intens. Fragranza hapet fuqishëm falë notave të pompelmos, korianderit dhe borzilokut, për ti lënë vendin notave të zemrës me kardamonin, xinxërfilin dhe lulet e portokallit.

  Në notat e mbylljes shfaqet intensiteti dhe sensualiteti i parfumit, falë duhanit, ambras dhe drurit te kedrit.

  Referencat specifike

  Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

  Dolce & Gabbana - The One...

  9 600 Lekë