Bulgari Man Wood Neroli EDP (M)

10 300 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
0
out of stock

Përdorja e Bvlgari Man Wood Neroli Eau de Parfum për meshkuj do të jetë për ju si të arratiseni në zemrën e natyrës. Lëreni jetën dinamike dhe zhurmën stresuese të qytetit dhe qëndroni të përqendruar në atë që ka vërtet rëndësi. Aroma e agrumesh dhe drusore. Zgjedhja ideale për një aventurier trim.

Parfum i përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Bvlgari
783320403897

Referencat specifike

Bulgari Man Wood Neroli EDP...

10 300 Lekë