Amouage Bracken EDP (M)

28 000 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
0
out of stock

Amouage  Bracken Man

Fragrancë aromatike për meshkuj e hedhur ne treg në vitin 2016.

Notat e hapjes janë karafili, selvia, livando, myshku, limoni dhe bergamoti; notat e zemrës janë barbarozë, druri i kedrit, kanellë dhe dru sandali, ndersa mbyllja e parfumit: Patchouli dhe Misku.

Amouage

Referencat specifike

Amouage Bracken EDP (M)

28 000 Lekë