Viktor & Rolf Flowerbomb EDP (W)

14 000 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
0
out of stock

Viktor&Rolf FlowerBomb EDP (W)

Fragrancë sensuale për femra, me nota floreale që shpërthejnë me një rrotullim dehës të cattleya, jaseminit dhe trëndafilit.

Aroma e ngrohtë e paçulit dhe vaniljes vendoset mbi aromën e freskët, duke shtuar një kthesë sensuale në aromën që të kujton një dhomë të mbushur me petale trëndafili. 

Shishja e parfumit, në formën e granatës, shfaqet me një ngjyrë rozë të butë, duke kontrastuar formën e ashpër me një aromë të dallueshme femërore të mbështjellë brenda. 

Ky parfum femëror luksoz është si një festë e vërtetë, në një kopsht veror. 

Shpërthimi i notave të trëndafilit dhe jaseminit, të theksuar nga një bazë e ngrohtë paçuli dhe kolonje vanilje, nxjerr feminitetin klasik përmes aromave të ngrohta me lule.

Kjo aromë është fituese e çmimit Allure Best of Beauty.

Let the compliments flow!

Viktor&Rolf

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Viktor & Rolf Flowerbomb...

14 000 Lekë