• -1 000 Lekë
  • Ruaj 1 000 Lekë

Valentino Born In Roma Donna EDP (W)

10 500 Lekë
11 500 Lekë
Vëllimi
  • 50 ml
Sasia
8
out of stock

Valentino Born In Roma Donna

Një parfum i ri nga Valentino, i hedhur në treg në vitin 2019. Parfum me nota Floreale dhe moderne. Parfum elegant, që do ju japi më tepër feminilitet.

Born In Roma hapet me notat e rrushit të zi, piperit të kuq dhe bergamotit, të ndjekura në zemër nga notat e jaseminit, zambakut dhe çajit të jaseminit.

Mbyllja e Valentino Born In Roma bëhet intense dhe sensuale falë notave të drurit të guaiaço të kombinuara me vaniljen bourbon dhe kashmirin.

Avantazhi i blerjes në fragrances.al është se ju garantojmë parfume origjinale me çmimet më të mira.

Fragrances.al, parfumeri online ku do të gjeni parfume origjinale 100%.

Aroma të këndshme dhe autentike nga brandet më të mira.

Tek ne do të gjeni parfume per meshkuj dhe parfume per femra.

Dhuro një parfum, dhuro dashuri.

Na kontaktoni:

Insta: fragrances.al

Web: livechat

WhatsApp: +355683949552

Let the compliments flow!

Valentino

Referencat specifike

Valentino Born In Roma...

11 500 Lekë 10 500 Lekë