Tom Ford Noir Extreme EDP (M)

18 500 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
7
out of stock

Tom Ford Noir Extreme EDP: Aroma perfekte për çdo rast

Është një aromë që ka tërhequr vëmendjen e entuziastëve të aromave. Ky Eau de Parfum me cilësi të lartë ka një profil kompleks arome që me siguri do t'i bëjë përshtypje kujtdo që e nuhasë atë. Është një aromë e guximshme, e ngrohtë dhe pikante që është e përkryer për çdo rast. Në këtë artikull, ne do t'ju ofrojmë të gjithë informacionin që duhet të dini për këtë parfum, duke përfshirë vendin ku mund ta blini atë.

Çfarë është Tom Ford Noir Extreme EDP?

Është një aromë e krijuar nga Tom Ford, një markë luksoze e modës dhe aromave. Aroma u lançua në vitin 2015 dhe shumë shpejt fitoi popullaritet në komunitetin e aromave. Është një parfum i pasur dhe i guximshme që është perfekt për këdo që dëshiron të lërë përshtypje. Ka përbërës të cilësisë së lartë që i japin një aromë të qëndrueshme dhe intensive.

Profili i parfumit Tom Ford Noir Extreme EDP

Tom Ford Noir Extreme EDP ka një profil kompleks arome që me siguri do t'i lërë përshtypje edhe entuziastëve më të dalluar të aromave. Ka një aromë të ngrohtë dhe pikante me një prekje ëmbëlsie.

Aroma është perfekte për ata që duan një aromë të ngrohtë, pikante dhe shumë mbresëlënëse. Vaji i mandarinës dhe neroli i japin asaj një hapje të ndritshme dhe agrume, ndërsa notat e zemrës ofrojnë një ëmbëlsi delikate që nuk është shumë e madhe. Notat e bazës i japin aromës një fund të ngrohtë dhe të drurë që qëndron në lëkurë për orë të tëra.

Ku ta blini atë?

Tom Ford Noir Extreme EDP është i disponueshëm për blerje në dyqanin tonë online fragrances.al i cili ofron origjinalitet dhe çmime konkurruese.

Tom Ford

Referencat specifike

Tom Ford Noir Extreme EDP (M)

18 500 Lekë

Related articles on blog