• -20%
  • Ruaj 20%

Lacoste Pour Femme Elixir EDP (W)

7 920 Lekë
9 900 Lekë
Vëllimi
  • 90 ml
Sasia
2
out of stock

Eau de Parfum Elixir, është hedhur në treg në vitin 2019 nga Lacoste.

Një fragrancë që do ju joshi juve dhe personat që ju rrethojnë. Fragrancë sensuale me nota floreale, për femrat joshëse.

Parfumi hapet me notat e piperit të kuq, mandarinit dhe jaseminit. Jasemini gjendet edhe në zemër të fragrancës, i kombinuar me Gardenia.

Në mbyllje të parfumit, kombinimet drusore i japin sensualitetin dhe intensitetin fragrancës, falë akordeve të vetiverit, kedrit, tuberozes, ambroxian,vaniljes dhe patchoulit.

Lacoste

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Lacoste Pour Femme Elixir...

9 900 Lekë 7 920 Lekë