• New

Asdaaf Kasoof Black Extact EDP (unisex)

5 900 Lekë

Asdaaf Kasoof Black Extract është një aromë magjepsëse që thur një sixhade komplekse me nota luksoze dhe ekzotike, perfekte për ata që kërkojnë një aromë të guximshme dhe të sofistikuar.

Shënimet kryesore

: Aroma hapet me një përzierje intriguese të shafranit, kanellës dhe piperit të zi. Ky kombinim unik krijon një hyrje pikante dhe aromatike që tërheq menjëherë vëmendjen.

Notat e mesme:

Ndërsa notat e sipërme vendosen, zemra e aromës zbulon një përzierje të ngrohtë dhe mbështjellëse të temjanit, kokrrës tonka dhe kakaos. Këto nota të mesme shtojnë thellësi dhe pasuri, duke krijuar një atmosferë tërheqëse dhe misterioze.

Shënimet bazë:

Tharja e ekstraktit të zi Kasoof është një kryevepër sensualiteti dhe ngrohtësie, me vanilje, ud dhe hurma. Notat bazë të ëmbla dhe të drunjta ofrojnë një përfundim afatgjatë dhe të paharrueshëm, duke lënë një gjurmë elegance dhe sofistikimi.

Performanca:

Ekstrakt i Zi Kasoof krenohet me jetëgjatësi mbresëlënëse dhe sillazh, duke siguruar që aroma e tij magjepsëse të mbetet në lëkurë për orë të tëra. Projeksioni i tij i fuqishëm e bën atë ideal për veshjet në mbrëmje dhe raste të veçanta, ku një përshtypje e qëndrueshme është thelbësore.

Paketimi:

I mbyllur në një shishe të zezë të hijshme dhe të sofistikuar, Ekstrakt i Zi Asdaaf Kasoof nxjerr elegancë dhe luks. Dizajni minimalist me thekse ari pasqyron natyrën e pasur të aromës brenda, duke e bërë atë një shtesë mahnitëse për çdo koleksion.

Përqafoni joshjen e Asdaaf Kasoof Black Extract, një aromë që mishëron misterin, thellësinë dhe sofistikimin.

Asdaaf

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Asdaaf Kasoof Black Extact...

5 900 Lekë