Gucci Intense Oud EDP (unisex)

14 000 Lekë

Fragrancë unisex, me nota intense dhe orientale.

Gucci Intense Oud është një fragrancë luxury e cila do ju japi një kënaqësi të veçantë sa herë që do e përdorni. Parfum i dedikuar për meshkujt dhe femrat e rafinuara dhe elegante. 

Ideal për tu përdorur gjatë mbremjeve dhe ditëve të ftohta.

Intense Oud kombinon në mënyrë të përkryer përbërës sensual dhe të egër për të krijuar një sintoni perfekte.

Në krijimin e kësaj fragrance janë kombinuar notat e lëkurës, incenso, agarwood, olibano, nota drusore qelibari.

Let the compliments flow!

Gucci

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Gucci Intense Oud EDP (unisex)

14 000 Lekë