• -2 000 Lekë
  • Ruaj 2 000 Lekë

Givenchy L'Interdit Rouge EDP (W)

12 000 Lekë
14 000 Lekë
Vëllimi
  • 80 ml
Sasia
11
out of stock

Givenchy L'Interdit Rouge

Fragranca më e re femërore nga Givenchy, L'Interdit Rouge Eau de Parfum. E hedhur në treg në 2021, L'Interdit Rouge vjen në versionin e përmirësuar dhe me performancë më të lartë se parfumi klasik L'Interdit. 

Një fragrancë sensuale, e ngrohtë dhe e veçantë që do ju ftojë të sfidoni të ndaluarën. 

Givenchy L'Interdit Rouge - Një fragrancë shumë cilësore e krijuar nga parfumierët më të mirë, Dominique Ropion, Anne Flipo dhe Fanny Bal. 

Fragranca hapet me notat e portokallit të kuq dhe të xhinxherit. Në zemër marrin vëmëndjen notat floreale të tuberozës, zambakut dhe gjetheve të piperit, të cilat kombinohen këndshëm me akordet drusore, të patchoulit, sandalit dhe vetiverit, të cilat krijojnë edhe mbylljen e parfumit.

Nje parfum "Must have", çdo femër duhet ta provojë dhe ta ketë Givenchy L'Interdit Rouge .

Let the compliments flow!

Givenchy

Referencat specifike

Givenchy L'Interdit Rouge...

14 000 Lekë 12 000 Lekë