• -20%
  • Save 20%

Lacoste L'Homme Intense EDT (M)

ALL6,480
ALL8,100
Vëllimi
  • 100 ml
Quantity
1
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Versioni i ri i parfumit për meshkuj, vjen nga Lacoste me L'Homme Intense.

Një fragrancë sensuale, joshëse, me nota të ëmbla drusore, për mashkullin elegant dhe invidualist.

Parfumi hapet me notat frutore të mollës, portokallit dhe mandarinit, të ndjekura nga akordet e piperit të zi, lajthive, xhinxherit dhe jaseminit.

Mbyllja e parfumit i jep intensitetin e kërkuar falë notave të Oud, miskut, vetiverit, vaniljes, kedrit dhe qelibarit.

Let the compliments flow!

Lacoste

Specific References

You might also like

Lacoste L'Homme Intense EDT...

ALL8,100 ALL6,480