• -20%
  • Ruaj 20%

Lacoste L'Homme Intense EDT (M)

6 480 Lekë
8 100 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
1
out of stock

Versioni i ri i parfumit për meshkuj, vjen nga Lacoste me L'Homme Intense.

Një fragrancë sensuale, joshëse, me nota të ëmbla drusore, për mashkullin elegant dhe invidualist.

Parfumi hapet me notat frutore të mollës, portokallit dhe mandarinit, të ndjekura nga akordet e piperit të zi, lajthive, xhinxherit dhe jaseminit.

Mbyllja e parfumit i jep intensitetin e kërkuar falë notave të Oud, miskut, vetiverit, vaniljes, kedrit dhe qelibarit.

Let the compliments flow!

Lacoste

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Lacoste L'Homme Intense EDT...

8 100 Lekë 6 480 Lekë