Viktor Rolf Spicebomb Extreme EDP (M)

12 500 Lekë
Vëllimi
  • 90 ml
Sasia
11
out of stock

Viktor Rolf Spicebomb Extreme - Arome aromatike me ereza

Viktor Rolf Spicebomb Extreme , karizma dhe besimi juaj, të kombinuara me një aromë të veçantë pikante dhe të freskët shndërrohen menjëherë në një përzierje shpërthyese që hapet me fuqi dhe sensualitet.

Viktor Rolf Spicebomb Extreme , do të plotësojë në mënyrë të përkryer meshkujt e guximshëm që dëshirojnë aventura dhe përvoja. Aromë pikante orientale për meshkujt dinamikë, do ti shtojë energji dhe vetëbesim çdo sfide. 

Livando është esenca tradicionale e parfume për meshkuj, e cila në këtë përbërje shpërthyese te spicebomb sjell një nivel krejtësisht të ri mashkulloriteti falë notave pikante të qimnonit, kanellës dhe shafranit. Përbërës të tjerë klasikë mashkullorë si duhani, vanilja dhe bourbon i japin intensitet dhe thellësi aromës Viktor Rolf .

Let the compliments flow!

Viktor&Rolf

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Viktor Rolf Spicebomb...

12 500 Lekë