Mancera Roses Greedy EDP (unisex)

13 000 Lekë

Mancera Roses Greedy

Jeni duke kërkuar për një aromë me klas që është e përshtatshme për raste të veçanta, festive dhe përdorim të përditshëm?

Mancera Roses Greedy Eau de Parfum , i sofistikuar dhe seksi që nuk do t'ju zhgënjejë. Kjo arome fsheh akorde lulesh, fruta me lëng dhe tepër sensualitet. Një përbërje elegante aromash në një stil klasik, aromë intensive që rrezaton në hapësirë.

Notat e pasura të jaseminit dhe trëndafilit krijojnë përshtypjen e strukturës së mëndafshtë të petaleve të luleve. Në zemër të fragrancës kombinohet dardha e ëmbël e lehtësuar nga mandarina dhe gjethet jeshile.

Myshku i dushkut dhe paçuli i japin aromës një karakter chipre të elegancës klasike dhe druri i kedrit me myshkun e bardhë do t'ju mbajë shoqëri deri vonë. Roses Greedy është një aromë që do t'ju bëjë të dëshironi ta ndjeni kudo.

Let the compliments flow!

Referencat specifike

Mancera Roses Greedy EDP...

13 000 Lekë