Lattafa Ser Hubbee EDP (W)

4 900 Lekë

Prezantimi  Lattafa Ser Hubbee: Një përzierje magjepsëse e elegancës së luleve dhe ëmbëlsisë kremoze

Shënimet kryesore:

- Ciklamen: Delikate dhe pak pikante, duke shtuar një prekje unike lulesh.

- Bajame: E pasur dhe me arra, duke sjellë një ëmbëlsi të ngrohtë.

- Portokalli: E ndritshme dhe e shijshme, duke dhënë një shpërthim freskues të agrumeve.

Shënimet e mesme:

- Jasemini: Sensual dhe ekzotik, duke forcuar aromën me nota të thella lulesh.

- Amaryllis: E ngrohtë dhe pikante, duke kontribuar në një ngrohtësi unike lulesh.

- Bozhure: E butë dhe e freskët, duke shtuar një prekje të lehtë, elegante lulesh.

Shënimet bazë:

- Vanilje: kremoze dhe e pasur, duke ofruar një ëmbëlsi rehati.

- Musk: I butë dhe sensual, duke krijuar një fund të butë dhe intim.

Përjetoni joshjen:

Lattafa Ser Hubbee Eau de Parfum është një aromë magjepsëse që balancon me mjeshtëri elegancën e luleve me ëmbëlsinë kremoze dhe myshkun e butë. Udhëtimi i aromës fillon me një përzierje intriguese të ciklaminës, bajames dhe portokallit, duke krijuar një hapje të gjallë dhe tërheqëse që tërheq vëmendjen.

Ndërsa aroma shpaloset, zemra zbulon një buqetë të harlisur me jasemini, amaryllis dhe bozhure. Kjo përzierje harmonike rrit elegancën dhe kompleksitetin e aromës, duke krijuar një shtresë të mesme të ekuilibruar bukur.

Notat bazë sigurojnë një bazë të ngrohtë dhe rehati, me vanilje kremoze që shton një ëmbëlsi të pasur dhe myshk të butë që ofron një përfundim të butë dhe sensual. Rezultati është një aromë intime e qëndrueshme, e cila qëndron bukur në lëkurë.

I gjithanshëm dhe magjepsës:

Lattafa Ser Hubbee është perfekte për çdo rast. Përzierja e tij e hollë e notave lulesh, të ëmbla dhe myzeqare siguron një prani të sofistikuar dhe magjepsëse që bie në sy. Qoftë për një ngjarje të veçantë apo veshje të përditshme, aroma elegante dhe tërheqëse e Ser Hubbee do të lërë një përshtypje të qëndrueshme. Përqafoni joshjen e Lattafa Ser Hubbee dhe lëreni aromën e saj magjepsëse t'ju shoqërojë gjatë gjithë ditës.

Lattafa

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Lattafa Ser Hubbee EDP (W)

4 900 Lekë