Lattafa Oud For Glory EDP (unisex)

4 900 Lekë

Zbulo parfumin Lattafa Oud For Glory EDP (unisex)

Lattafa Oud for Glory EDP është një aromë luksoze që do t'ju çojë në një udhëtim në zemrën e shkretëtirës arabe. Ky parfum është frymëzuar nga aroma intensive dhe pasionante e oud, një vaj i rrallë dhe i çmuar. Notat e sipërme të trëndafilit dhe shafranit i japin asaj një hapje tërheqëse, ndërsa notat e mesme të lëkurës, paçulit dhe drurit të sandalit krijojnë një bazë të ngrohtë dhe drunore. Notat bazë të qelibarit dhe myshkut shtojnë një ëmbëlsi të ngrohtë dhe tërheqëse. Të gjitha këto nota përzihen së bashku për të krijuar një aromë të këndshme dhe të parezistueshme që me siguri do të lërë një përshtypje.

Parfum unisex

Kjo aromë ofron një balancim të shkëlqyer kur vjen puna te kombinimi cilësi-çmim. Vjen në një kuti dhuratë të bukur dhe mund të themi që është një parfum ekonomik. Plus, ka një aromë të qëndrueshme që do të zgjasë gjatë gjithë ditës.

Një nga aspektet më të mira të këtij parfumi është se është i përshtatshëm si për meshkuj ashtu edhe për femra. Aroma e saj e ngrohtë dhe tërheqëse është e përkryer për çdo rast, qoftë një mbrëmje romantike jashtë apo një drekë rastësore me miqtë. 

Parfum ekonomik

Nëse jeni duke kërkuar për një aromë luksoze dhe me çmim ekonomik, atëherë Lattafa Oud for Glory EDP është zgjidhja perfekte. Aroma e saj intensive dhe pasionante do t'ju fuqizojë shqisat, ndërsa aroma e saj e fuqishme do t'ju mbajë gjatë gjithë ditës. Plus, kutia e saj e bukur e bën atë një dhuratë perfekte për çdo rast të veçantë. Mos hezito, bëjë tendin.

Lattafa

Referencat specifike

Lattafa Oud For Glory EDP...

4 900 Lekë