Lattafa Mohra Silky Rose EDP (W)

4 900 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
0
out of stock

Prezantimi i  Lattafa Mohra Silky Rose: Një kryevepër elegante me lule

Shënimet kryesore:

-Trëndafili: mishërimi i romancës, duke dhënë një aromë lulesh të përjetshme dhe klasike.

-Liçi: E ëmbël dhe ekzotike, duke i shtuar një freski të lëngshme hapjes.

-Piper rozë: pikant dhe i gjallë, duke krijuar një kontrast intrigues.

Shënimet e mesme:

-Trëndafili: Vazhdimi i temës së lules, thellimi i joshjes romantike të aromës.

- Musk: Sensual dhe i butë, duke rritur kompleksitetin e aromës.

- Lily-of-the-Valley: Delikate dhe e freskët, duke sjellë një prekje të butë, të gjelbër me lule.

Shënimet bazë:

- Musk: I ngrohtë dhe mbështjellës, duke siguruar një bazë sensuale dhe të qëndrueshme.

- Vanilje: kremoze dhe e ëmbël, duke shtuar një pasuri ngushëlluese.

- Patchouli: tokësor dhe i sofistikuar, thellësi huadhënëse dhe fuqi qëndruese.

Përjetoni elegancën:

Lattafa Mohra Silky Rose Eau de Parfum është një festë e bukurisë së përjetshme dhe sharmit të sofistikuar. Ajo hapet me një buqetë romantike me trëndafila, litchi dhe piper rozë, duke krijuar një hyrje tërheqëse dhe të gjallë. Zemra e aromës lulëzon me një përzierje elegante trëndafili, myshku dhe zambaku i luginës, që nxjerr hirin dhe përsosmërinë. Ndërsa aroma qetësohet, notat bazë të ngrohta dhe sensuale të myshkut, vaniljes dhe paçulit shfaqen, duke lënë një përshtypje të qëndrueshme dhe të paharrueshme.

Ideale si për veshjen e ditës ashtu edhe për mbrëmjen, Mohra Silky Rose EDP është perfekte për ata që vlerësojnë një aromë lulesh klasike por bashkëkohore. Përzierja e saj e hollë e notave siguron një prani magjepsëse, duke e bërë atë një aromë të përsosur për çdo rast. Përqafoni joshjen dhe sofistikimin e Lattafa Mohra Silky Rose dhe lëreni aromën e saj magjepsëse t'ju shoqërojë gjatë gjithë ditës.

Lattafa

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Lattafa Mohra Silky Rose...

4 900 Lekë