Lattafa Khamrah EDP (unisex)

5 900 Lekë

Përjetoni Lattafa Khamrah Një aromë speciale

Zbulimi i një elegance misterioze: Profili i aromës së Lattafa Khamrah

Lattafa Khamrah është një aromë që kombinon pa mundim elegancën, sofistikimin dhe një prekje misteri. Krijuar nga shtëpia e Lattafa, kjo aromë e hollë është krijuar për të bërë një deklaratë dhe për të lënë shenjë. Le të eksplorojmë profilin magjepsës të aromës së Lattafa Khamrah, duke shfaqur një përzierje magjepsëse notash që e veçon atë.

Një simfoni harmonike e erëzave dhe agrumeve: notat kryesore joshës

Ndërsa zhytni veten në botën e Lattafa Khamrah, ju përshëndeteni nga një simfoni harmonike e kanellës, arrëmyshkut dhe bergamotit. Ngrohtësia pikante e kanellës dhe arrëmyshkut ndërthuret me freskinë e gjallë të bergamotit, duke krijuar një hyrje magjepsëse që josh shqisat.

Një kënaqësi e papërmbajtshme me lule:

Notat e mesme

Zemra e Lattafa Khamrah zbulon një përbërje lulesh të parezistueshme. Delikate dhe joshëse, aroma shfaq joshjen e hurmave, pralinës, tuberozës dhe mahonialit. Pasuria e ëmbël e hurmave dhe e pralinës ndërthuret me joshjen prej kadifeje të tuberozës dhe praninë e sofistikuar të mahonialit, duke krijuar një përzierje dehëse që mahnit të gjithë ata që e hasin.

Një tapiceri sensuale e drurëve ekzotikë dhe rrëshirave: shënimet bazë që mbështjellin

Udhëtimi i Lattafa Khamrah arrin kulmin me një sixhade sensuale me vanilje, fasule tonka, benzoinë, mirrë, amberwood dhe dru Akigala. Ëmbëlsia e butë e vaniljes dhe kokrrës tonka përqafon ngrohtësinë rrëshinore të benzoinës dhe mirrës, ndërsa thellësitë tokësore të drurit të qelibarit dhe aspektet intriguese të Akigalawood shtojnë një prekje ekzotike. Ky kombinim kompleks i notave bazë mbështjell shqisat, duke lënë një gjurmë magjepsëse dhe të qëndrueshme.

Mjeshtëri në çdo detaj: Përvoja e Lattafa Khamrah

Lattafa Khamrah nuk është thjesht një aromë; është një mishërim i mjeshtërisë së përpiktë. Çdo notë në këtë përbërje të kuruar me kujdes është zgjedhur për të siguruar një përvojë nuhatjeje harmonike dhe të plotë.

Lattafa

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Lattafa Khamrah EDP (unisex)

5 900 Lekë