Lattafa Ana Abiyedh Poudree EDP (W)

3 900 Lekë

Prezantimi i Eau de Parfum Lattafa Ana Abiyedh Poudree: Një Simfoni Luksoze me lule

Shënimet kryesore:

- Lulja e portokallit: E ndritshme dhe e freskët, duke ofruar një hyrje magjepsëse.

- Trëndafili: i përjetshëm dhe romantik, duke shtuar një prekje të elegancës klasike.

- Jasemini: Sensual dhe ekzotik, duke pasuruar notat e sipërme me një thellësi lulesh.

Shënimet e mesme:

- *Musk*: I butë dhe tërheqës, duke siguruar një tranzicion të qetë dhe duke rritur kompleksitetin e aromës.

Shënimet bazë:

- Vanilje: kremoze dhe e ëmbël, duke i shtuar ngrohtësi dhe pasuri përzierjes.

- Fasulja Tonka: Arra dhe aromatike, duke plotësuar vaniljen me një nuancë pikante.

- Kedri: Druror dhe tokëzues, duke ofruar një themel të fortë dhe të qëndrueshëm.

- Vetiver: Tokë dhe jeshile, duke shtuar një prekje të sofistikuar.

- Patchouli: E thellë dhe misterioze, duke rritur jetëgjatësinë dhe thellësinë e aromës.

Përjetoni luksin:

Lattafa Ana Abiyedh Poudree Eau de Parfum është një aromë e shkëlqyer që gërsheton një sixhade luksoze me nota lulesh dhe druri. Ajo hapet me aromat e ndritshme dhe magjepsëse të luleve të portokallit, trëndafilit dhe jaseminit, duke krijuar një përshtypje fillestare që është sa e freskët dhe romantike. Këto nota të sipërme me lule janë të balancuara në mënyrë perfekte, duke krijuar skenën për të shpalosur elegancën.

Ndërsa aroma evoluon, shfaqet një zemër e myshkut të butë, duke shtuar një shtresë sensualiteti dhe butësi. Kjo notë qendrore lidh kalimin midis hapjes së gjallë dhe bazës së pasur, duke siguruar një përparim të qetë dhe të sofistikuar.

Notat bazë të vaniljes dhe kokrrës tonka sjellin një ëmbëlsi të ngrohtë dhe kremoze, të pasuruar nga thellësia drusore e kedrit, sofistikimi tokësor i vetiverit dhe joshja misterioze e paçulit. Këto elemente kombinohen për të krijuar një përshtypje të qëndrueshme që është tërheqëse dhe komplekse, duke lënë një gjurmë elegance dhe joshjeje.

Lattafa Ana Abiyedh Poudree EDP është një aromë e gjithanshme dhe magjepsëse, e përkryer për veshjen e ditës dhe të natës. Përzierja e saj harmonike e notave lulesh, të ëmbla dhe druri siguron një prani magjepsëse që qëndron bukur në lëkurë. Përqafoni elegancën luksoze të Ana Abiyedh Poudree dhe lëreni aromën e saj të hollë të bëhet aroma juaj e veçantë.

Lattafa

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Lattafa Ana Abiyedh Poudree...

3 900 Lekë