• New

Asdaaf Ameerat Al Arab Prive Rose EDP (W)

5 900 Lekë

Prezantimi Asdaaf Ameerat Al Arab Prive Rose: Një shkrirje rrezatuese e ëmbëlsisë së frutave, elegancës së luleve dhe thellësisë së ngrohtë

Shënimet kryesore:

- Luleshtrydhe: E harlisur dhe e ëmbël, duke ofruar një hapje të lëngshme dhe tërheqëse.

- Rrushi: I pasur dhe i shijshëm, duke shtuar një kthesë të gjallë frutash.

- Portokalli: E ndritshme dhe e shijshme, duke dhënë një shkëndijë freskuese të agrumeve.

Shënimet e mesme:

- Trëndafili: Klasik dhe romantik, duke ofruar një elegancë të përjetshme lulesh.

- Musk i bardhë: I butë dhe i ajrosur, duke shtuar një prekje të pastër dhe sensuale.

- Jasemini: Sensual dhe dehës, duke rritur aromën me joshje të thellë lulesh.

- Gardenia: kremoze dhe e pasur, duke ofruar një pasuri luksoze me lule.

- Ylang-Ylang: ekzotike dhe e ëmbël, duke kontribuar në një ngrohtësi unike lulesh.

- Zambak: Delikate dhe e freskët, duke shtuar një prekje të lehtë, elegante lulesh.

Shënimet bazë:

- Fasulja Tonka: e ngrohtë dhe aromatike, duke dhënë një ëmbëlsi të pasur dhe rehatuese.

- Qelibar: Artë dhe rrëshirë, duke siguruar një ngrohtësi të thellë dhe tërheqëse.

- Druri i sandalit: I lëmuar dhe kremoz, duke ofruar një bazë druri të sofistikuar.

Përjetoni Radiance:

Asdaaf Ameerat Al Arab Prive Rose Eau de Parfum është një aromë luksoze që kombinon me mjeshtëri frutat e ëmbla, lulet elegante dhe notat bazë të ngrohta dhe të pasura për të krijuar një aromë tërheqëse dhe të sofistikuar. Udhëtimi fillon me një përzierje të shijshme dhe të gjallë të luleshtrydheve, rrushit dhe portokallit, duke formuar një hapje tërheqëse dhe freskuese që tërheq vëmendjen.

Ndërsa aroma shpaloset, zemra zbulon një buqetë të mrekullueshme me lule. Romanca klasike e trëndafilit, sensualiteti i pastër i myshkut të bardhë dhe thellësia dehëse e jaseminit plotësohen bukur nga pasuria kremoze e gardianisë, ngrohtësia ekzotike e ylang-ylang dhe eleganca delikate e zambakut. Kjo përzierje harmonike shton thellësi dhe kompleksitet, duke rritur hijeshinë e sofistikuar të aromës.

Notat bazë ofrojnë një bazë të ngrohtë dhe të qëndrueshme, me ëmbëlsinë e pasur të kokrrës tonka dhe ngrohtësinë e artë të qelibarit duke krijuar një pasuri tërheqëse. Druri i lëmuar i sandalit shton një përfundim druri luksoz dhe tokëzues, duke siguruar që aroma të mbetet bukur në lëkurë.

I gjithanshëm dhe tërheqës:

Asdaaf Ameerat Al Arab Prive Rose është perfekte për çdo rast, pavarësisht nëse është një ngjarje e veçantë apo veshje e përditshme. Përzierja e tij e hollë e notave frutash, lulesh dhe të ngrohta siguron një prani të sofistikuar dhe magjepsëse që bie në sy. Përqafoni joshjen rrezatuese të Asdaaf Ameerat Al Arab Prive Rose dhe lëreni aromën e saj magjepsëse t'ju shoqërojë gjatë gjithë ditës, duke lënë një përshtypje të qëndrueshme kudo që të shkoni.

Asdaaf

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Asdaaf Ameerat Al Arab...

5 900 Lekë