• New

Armaf Club De Nuit Urban Man Elixir Bodyspray

2 500 Lekë

Armaf Club De Nuit Urban Man Elixir Bodyspray

Hyni në një botë të sofistikimit urban me Armaf Club De Nuit Urban Man Elixir Bodyspray, një aromë e guximshme dhe karizmatike e krijuar për njeriun modern që nxjerr vetëbesim dhe stil. Ky llak trupi ofron një përzierje magjepsëse notash që do të lënë një përshtypje të qëndrueshme kudo që të shkoni.

Profili i aromës:

Club De Nuit Urban Man Elixir Bodyspray hapet me një shpërthim freskie, duke shfaqur notat e sipërme gjallëruese të bergamotit të gazuar, ananasit të lëngshëm dhe livandës aromatike. Zemra e aromës zbulon akorde pikante dhe drunore me kardamom, arrëmyshk dhe dru kedri, duke shtuar thellësi dhe kompleksitet. Së fundi, notat bazë të ngrohta dhe sensuale të paçulit, ambergris dhe myshkut krijojnë një gjurmë të sofistikuar dhe mashkullore që zgjat gjatë gjithë ditës.

Aroma e qëndrueshme:

I formuluar me përbërës të cilësisë së lartë, ky llak trupi ofron një eksperiencë aromash të qëndrueshme. Shijoni atmosferën e sigurt dhe tërheqëse të Trupit Armaf Club De Nuit Urban Man Elixir nga mëngjesi në mbrëmje.

I gjithanshëm dhe elegant:

Formati i përshtatshëm i spërkatjes së trupit lejon aplikim të lehtë, duke e bërë atë ideal për përdorim të përditshëm. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në punë, duke shkuar në palestër ose duke dalë me miqtë, kjo aromë plotëson çdo rast me sharmin e saj urban.

Ideale për zotëriun modern:

Përqafoni stilin tuaj të jetesës urbane me këtë aromë që mishëron sofistikimin dhe elegancën. Club De Nuit Urban Man Elixir Bodyspray është një aksesor i domosdoshëm për zotërinjtë e mprehtë që vlerësojnë kujdesin e rafinuar.

Rreth Armaf:

Armaf njihet për krijimin e aromave luksoze dhe të përballueshme që rezonojnë me tendencat bashkëkohore. Club De Nuit Urban Man Elixir Bodyspray ilustron përkushtimin e Armaf-it për të ofruar produkte të jashtëzakonshme kujdesi për meshkujt.

Bëj një deklaratë të guximshme me Bodyspray Elixir Armaf Club De Nuit Urban Man. Ngrini rutinën tuaj të kujdesit dhe tërhiqni vëmendjen me këtë aromë të parezistueshme që pasqyron personalitetin tuaj unik dhe stilin urban.

Armaf

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Armaf Club De Nuit Urban...

2 500 Lekë