• New

Armaf Club De Nuit Sillage Bodyspray

2 500 Lekë

Armaf Club De Nuit Sillage Bodyspray

Zbuloni thelbin e elegancës dhe sofistikimit me Armaf Club De Nuit Sillage Bodyspray, një aromë magjepsëse që lë një gjurmë të paharrueshme. Ky spray trupi është krijuar për njeriun modern që vlerëson luksin e rafinuar dhe tërheqjen e përjetshme.

Profili i aromës:

Club De Nuit Sillage Bodyspray hapet me një shpërthim freskie agrume, duke përzier bergamotin e gazuar me limon të shijshëm dhe rrush pa fara të zezë gjallërues. Zemra e aromës zbulon livando aromatike dhe kardamom pikant, duke shtuar thellësi dhe intrigë. Së fundi, notat bazë të ngrohta dhe sensuale të qelibarit, drurit të kedrit dhe myshkut krijojnë një përshtypje të qëndrueshme që nxjerr në pah maskulinitetin.

Sillimi afatgjatë:

I formuluar me përbërës të cilësisë së lartë, ky spray trupi ofron një spray të fuqishëm që zgjat gjatë gjithë ditës. Përjetoni besim dhe joshje me çdo spërkatje të spërkatjes së trupit Armaf Club De Nuit Sillage.

I gjithanshëm dhe elegant:

Formati i përshtatshëm i spërkatjes së trupit lejon aplikim të lehtë në lëvizje. Përmirësoni rutinën tuaj të përditshme të kujdesit me këtë aromë të gjithanshme që plotëson çdo rast, nga daljet e rastësishme deri te eventet speciale.

Ideale për zotërinj të mprehtë:

Pavarësisht nëse visheni për sukses në sallën e konferencave ose po shijoni kohën e lirë me miqtë, ky spraytrupi është përfundimi i përsosur për ansamblin tuaj. Aroma e saj e sofistikuar pasqyron shijen tuaj të patëmetë dhe sjelljen e sigurt.

Armaf

Referencat specifike

Armaf Club De Nuit Sillage...

2 500 Lekë