• New

Afnan Souvenir Desert Rose EDP (W)

6 900 Lekë

Afnan Souvenir Floral Bouqet: Një Simfoni e Elegancës dhe Freskisë

Zbuloni thelbine parfumit:

Afnan Souvenir Floral Bouquet është një kryevepër aromatike që përmbledh thelbin e pastër të elegancës së luleve të ndërthurur me nuanca të freskëta dhe frutash. Krijuar për një individ të dallueshëm, ky parfum është një udhëtim nëpër një kopsht të sofistikimit, duke ofruar një përvojë unike të nuhatjes që zgjat shumë pas aplikimit.

Profili i parfumit:

- Notat kryesore:

Aroma hapet me një shpërthim të notave frutash dhe myshkut, duke krijuar një hyrje tërheqëse dhe gjallëruese që magjeps shqisat.

- Notat e mesme:

Ndërsa freskia fillestare qetësohet, zemra e parfumit zbulon një përzierje të shijshme të frutave tropikale dhe notave pluhur. Ky kombinim nxjerr një harmoni të butë, por të gjallë që është ekzotike dhe ngushëlluese.

- Notat bazë:

Baza e aromës është një përzierje e ngrohtë dhe e qëndrueshme e agrumeve, qelibarit dhe drurit të sandalit. Këto nota bazë ofrojnë një thellësi të pasur dhe tokësore që balancon shtresat më të lehta të sipërme dhe të mesme, duke siguruar një aromë të rrumbullakosur dhe të qëndrueshme.

Performanca:

Buqeta me lule Afnan Suvenir krenohet me jetëgjatësi mbresëlënëse, duke ju mbajtur të mbështjellë me aromën e saj magjepsëse gjatë gjithë ditës. Silazhi është i moderuar, duke siguruar që aroma të jetë e dukshme, por asnjëherë mbresëlënëse, duke e bërë atë ideale si për veshjet e ditës ashtu edhe për mbrëmjet. Kjo aromë funksionon jashtëzakonisht mirë në klimat e ndryshme, me notat e saj të gjalla që shkëlqejnë në mot të ngrohtë dhe bazën e saj më të thellë që ofron rehati në temperatura më të ftohta.

Paketimi:

E paraqitur në një shishe të dizajnuar bukur, buqeta me lule Afnan Souvenir është sa një kënaqësi vizuale aq edhe ndijore. Paketimi pasqyron sofistikimin dhe elegancën e aromës brenda. Dizajni i shishes është elegant dhe modern, me detaje të ndërlikuara që lënë të kuptohet për përvojën luksoze brenda. Ai është një shtesë e përsosur për çdo koleksion parfumesh dhe një dhuratë e shkëlqyer për dikë të veçantë.

Përqafo simfoninë e luleve:

Afnan Souvenir Floral Bouquet është më shumë se thjesht një parfum; është një ftesë për t'u zhytur në një botë me bukuri lulesh dhe kënaqësi frutash. Nëse jeni duke kërkuar të bëni një deklaratë ose thjesht të kënaqeni në një moment personal luksi, kjo aromë është shoqëruesi juaj i përsosur. Përqafoni simfoninë me lule dhe lërini shqisat tuaja të transportohen në një parajsë elegance dhe freskie.

Afnan

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Afnan Souvenir Desert Rose...

6 900 Lekë