Ju prezantojmë Afnan 9PM - Një aromë unike dhe sensacionale

Nëse jeni duke kerkuar për një aromë të re, Afnan 9PM duhet të jetë patjetër në listën tuaj. Kjo aromë ekzotike krenohet me një përzierje intriguese të notave të sipërme të mollës, kanellës, livandës së egër dhe bergamotit që do t'ju lënë të ndiheni të gjallëruar dhe të freskët. Notat e mesme të portokallit dhe zambakut të luginës do t'ju japin një aromë delikate, lulesh që me siguri do te tërheqë vëmendjen. Së fundi, notat bazë të vaniljes, kokrrës tonka, qelibarit dhe paçulit do të ofrojnë një përfundim të ngrohtë dhe tërheqës që është perfekt për çdo rast.

Le të hedhim një vështrim më të afërt se çfarë e bën Afnan 9PM një aromë kaq të veçantë:

Shënimet kryesore:

Notat e sipërme të Afnan 21:00 përfshijnë një përzierje të mollës, kanellës, livandës së egër dhe bergamotit. Ky kombinim krijon një aromë freskuese dhe pikante që është perfekte për veshjen e përditshme. Molla dhe kanella ofrojnë një aromë të ëmbël dhe frutash, ndërsa livanda e egër dhe bergamoti ofrojnë një prekje erëze dhe dheu. Këto nota të larta sigurisht që do të lënë një përshtypje të qëndrueshme dhe do t'ju bëjnë të dalloheni nga turma.

Shënimet e mesme:

Notat e mesme të Afnan 21:00 janë një kombinim delikat i luleve të portokallit dhe zambakut të luginës. Këto aroma lulesh i shtojnë një prekje elegance dhe sofistikimi aromës. Lulja e portokallit ofron një aromë të ëmbël dhe frutash, ndërsa zambaku i luginës shton një nuancë freskie dhe gjelbërimi. Këto nota të mesme janë perfekte për ata që duan të shtojnë një prekje feminiteti në aromën e tyre.

Shënimet bazë:

Notat bazë të Afnan 9PM janë një përzierje e ngrohtë dhe tërheqëse e vaniljes, kokrrës tonka, qelibarit dhe paçulit. Këto aroma të pasura dhe ekzotike ofrojnë një përfundim perfekt të aromës. Vanilja dhe kokrrat tonka ofrojnë një aromë të ëmbël dhe kremoze, ndërsa qelibar dhe patchouli ofrojnë një prekje ngrohtësie dhe myku. Këto nota bazë janë perfekte për ata që duan një aromë sensuale dhe tërheqëse.

Afnan 9PM - Paketimi

Përveç aromës së tij unike dhe sensuale, Afnan 9PM vjen në një shishe të hijshme dhe elegante që është perfekte për t'u shfaqur në veshjet tuaja. Dizajni i zi dhe i artë i shishes nxjerr sofistikim dhe luks, dhe forma e tij unike siguron që ajo të dallohet nga aromat e tjera në raftin tuaj.

Konkluzioni

Afnan 9PM është një aromë e shkëlqyer për ata që duan të shtojnë një prekje të sofistikimit dhe luksit në aromën e tyre. Përzierja e saj unike e mollës, kanellës, livandës së egër, bergamotit, luleve të portokallit, zambakut të luginës, vaniljes, fasules tonka, qelibarit dhe paçulit krijon një aromë që është freskuese dhe tërheqëse. Pra, pse të presim? Shtoni Afnan 9PM në koleksionin tuaj të parfumeve sot dhe përjetoni joshjen dhe sharmin e kësaj arome magjepsëse.

Afnan

Referencat specifike

Afnan 9PM EDP (M)

5 900 Lekë