• -15%
  • Ruaj 15%

Narciso Rodriguez For Him EDT

7 650 Lekë
9 000 Lekë
Vëllimi
  • 50 ml
Sasia
3
out of stock

E krijuar nga parfumieri Francis Kurkdjian, Eau de Toilette For Him nga Narciso Rodriguez, është një fragrancë aromatike për meshkuj.

E hedhur në treg në vitin 2007, fragranca është krijuar nga kombinimi i notave të myshkut, qelibarit, gjetheve të vjollcës dhe patchoulit.

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Narciso Rodriguez For Him EDT

9 000 Lekë 7 650 Lekë