Xerjoff Erba Pura EDP (unisex)

29 000 Lekë
Vëllimi
  • 50 ml
  • 100 ml
Sasia
8
out of stock

Xerjoff Erba Pura Eau De PArfum - Një experiencë një duhet provuar

Jeni duke kërkuar për një aromë që do t'ju mahnisë shqisat dhe do t'ju çojë në një udhëtim nëpër kopshte të harlisura dhe parajsa tropikale?

Mos kërkoni më larg se Xerjoff Erba Pura Eau De Parfum, një parfum luksoz që do t'ju transportojë në botën e kënaqësive shqisore.

fragrances.al ju prezanton me këtë eksperiencë olfative

Brandi Xerjoff - Një histori luksi

Xerjoff është një markë aromash luksoze e themeluar në Itali në vitin 2004. Brandi krenohet me krijimin e aromave duke përdorur vetëm përbërësit më të mirë dhe paketimin e tyre në flakona të veçantë që janë vepra arti.

Angazhimi i markës ndaj luksit është i dukshëm në çdo aspekt të produkteve të saj, nga paketimi deri te vetë aromat. Aromat e Xerjoff janë të dashura nga entuziastët e aromave në mbarë botën për cilësinë dhe sofistikimin e tyre.

Inspirimi për Xerjoff Erba Pura

Xerjoff Erba Pura Eau De Parfum është frymëzuar nga kopshtet dhe parajsat tropikale të Mesdheut. Aroma është një demonstrim i bujarisë së natyrës, me nota të agrumeve, frutave dhe luleve që përzihen së bashku për të krijuar një aromë që është sa e freskët dhe e sofistikuar.

Aroma është një dëshmi e përkushtimit të Xerjoff për të përdorur vetëm përbërësit më të mirë në aromat e tyre. Çdo notë në aromë është zgjedhur me kujdes për të krijuar një aromë të ekuilibruar dhe komplekse.

Profili i Aromës - Shënime të Parajsës

Xerjoff Erba Pura Eau De Parfum është një aromë e freskët dhe komplekse. Notat e sipërme të aromës përfshijnë bergamot, portokall dhe limon, të cilat i japin aromës një hapje të ndritshme dhe agrume.

Ndërsa aroma zhvillohet, ajo zbulon notat e zemrës së frutave të cilat i shtojnë një prekje ëmbëlsie aromës. Aroma është e rrumbullakosur nga notat bazë të vaniljes, myshkut të bardhë dhe qelibarit, të cilat i japin një fund të ngrohtë dhe rehati.

Në përgjithësi, Xerjoff Erba Pura është një aromë e sofistikuar dhe shumë e dashur. Përzierja e notave me agrume dhe lule e bën atë të veçantë.

Paketimi - Një vepër arti

Përveç aromës së tij të hollë, Xerjoff Erba Pura Eau De Parfum vjen gjithashtu në një shishe mahnitëse që është një vepër arti më vete. Shishja është prej xhami me cilësi të lartë dhe ka një formë unike që është sa moderne dhe elegante.

Shishja është e stolisur me një pllakë ari që me mbishkrimin Xerjoff

Xerjoff

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Xerjoff Erba Pura EDP (unisex)

29 000 Lekë