Montale Roses Musk EDP (W)

13 000 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
2
out of stock

Eau de Parfum Roses Musk nga Montale, do t'i pushtojë përgjithmonë femrat që duan aromat me lule të kombinuara me aromën sensuale të myshkut. Çdo grua që vlerëson cilësinë e vërtetë dhe pëlqen të marrë frymë në magjinë e parfumeve të veçanta, duhet ta provojë.
Fragrancë për femra e punuar me materiale natyrale të cilësisë më të lartë,
i përshtatshëm per tu hedhur gjatë gjithë vitit, si gjatë ditës ashtu dhe gjatë një mbremje të këndshme.
Aroma e Montale Roses Musk është e freskët dhe elegante, e krijuar nga përbërësit më cilësorë në përqendrime të larta, garanton një aromë të qëndrueshme dhe intense.
Parfumi është krijuar falë kombinimit të akordeve të trëndafilit, myshkut dhe jaseminit.

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Montale Roses Musk EDP (W)

13 000 Lekë

Related articles on blog