• -15%
  • Ruaj 15%

Montale Aoud Sense EDP (unisex)

11 050 Lekë
13 000 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
4
out of stock

Aroma e përbërësve të rrallë dhe ekzotikë ngacmon shqisat dhe zgjon imagjinatën.

Eau de Parfum Montale Aoud Sense është një aromë e ëmbël dhe misterioze që do t'ju transportojë si një qilim fluturues në shkretëtirën arabe dhe do t'ju lejojë të përjetoni aventurën sa herë të dëshironi.


Kombinimi tipik Montale i trëndafilave dhe oudit freskohet nga agrumet, duke krijuar një aromë origjinale në kufirin midis kulturave evropiane dhe aziatike.
Aromë e fortë dhe e pasur, me nota drusore - orientale, i përshtatshëm si për meshkuj ashtu edhe për femra, një parfum i veçantë dhe përshtatshëm për çdo ditë.

Notat e mandarinës dhe portokallet e bregdetit italian krijojnë hapjen e fragrancës, të kombinuar me karafilin dhe piperin i zi, i japin atyre një prekje misteri.

Në zëmër parfumi është i zbukuruar me petale trëndafili bullgar dhe nga akordet aromatike të drurit të agarit, i theksuar në mbyllje nga vetiveri. Aroma e Aoud Sense ndez dëshirën, për të qenë më afër.

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Montale Aoud Sense EDP...

13 000 Lekë 11 050 Lekë

Related articles on blog