Mancera - Red Tobacco EDP (unisex)

  14 000 Lekë
  Vëllimi
  • 60 ml
  • 120 ml
  Sasia
  1
  out of stock

  Harmonia e fortë mes duhanit kuban dhe erëzave të zgjedhura nuk
  do të lërë indiferente asnjë zemër femre apo mashkulli.
  Mancera Red Tobacco EDP, zgjon pasionin dhe
  bëhet ingredienti misterioz i sharmit tuaj.
  Lëreni veten tuaj të tërhiqet në vorbullën e sensualitetit.

  Parfum pikant, joshës dhe dehës me një
  sfond shumë seksi për momente romantike.
  Aromë e theksuar për ata që duan të jenë në qendër të vëmendjes.

  Vala e pasionit vjen me kombinimin e pazakontë të akordeve të freskëta
  të frutave të mollës jeshile dhe pjeshkës së bardhë, të shoqëruar nga një
  koktej aromatik oriental i përbërë me shafrani, kanella, temjani dhe luleve të arrave moskate..
  Ngrohtësia shtohet gradualisht nga druri i çmuar i oud nga Nepali.
  Pastaj thekset ekzotike të paçulit dhe jaseminit magjik komandojnë.
  Përvoja sensuale përmirësohet më pas nga notat intensive dhe të nxehta të
  qelibarit dhe myshkut të bardhë, të cilat përzihen me vetiverin dhe
  ëmbëlsinë e shijshme të vaniljes. Të gjitha të ndikuara nga duhani tepër magjepsës kuban.

  Nëse doni t'i çoni armët tuaja të joshjes në një nivel krejtësisht tjetër,
  parfumi Mancera Red Tobacco unisex i 2017-ës është ajo që ju nevojitet.
  Përbërësit e zgjedhur me kujdes krijojnë një përzierje magjepëse që përfundon me
  një shpërthim sensualiteti.

  Mancera

  Referencat specifike

  Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

  Mancera - Red Tobacco EDP...

  14 000 Lekë