Mancera Aoud Orchid EDP (unisex)

13 000 Lekë
Vëllimi
  • 120 ml
Sasia
3
out of stock

Mancera Aoud Orchid unisex Eau de Parfum do ju vërtetoj se fragrancat Orientale janë jashtëzakonisht sensuale dhe joshëse. 

Oud Orchid, ju dhuron një aromë të ëmbël drunore, me të cilën burra dhe gra do të dashurohen menjëherë. 

Fragrancë me nota të ëmbla dhe orientale, e përshtatshme për përdorim gjatë ditës dhe mbrëmjes.

Përbërja e aromës: Aoud Orchid përmban një përzierje të ekuilibruar të përbërësve me fruta, drurë dhe lule. Notat kryesore përfshijnë mandarinë, pjeshkë dhe kokos. Pas pak, shfaqet një orkide sensuale, e cila i dha emrin aromës dhe gjethet e paçulit. Baza është e përbërë nga qelibar, dru, vanilje dhe myshk i bardhë. 

 Mancera Aoud Orchid është pjesë e koleksionit Aouds. Parfumeri Pierre Montale ishte përgjegjës për krijimin e këtij Eau de Parfum nën markën Mancera, në vitin 2016.

Let the compliments flow!

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Mancera Aoud Orchid EDP...

13 000 Lekë