Mancera Aoud Exclusif EDP (unisex)

13 000 Lekë
Vëllimi
  • 120 ml
Sasia
1
out of stock

Mancera Aoud Exclusi - Përzierja perfekte e aromave orientale

Mancera Aoud Exclusif është një aromë luksoze që është e përkryer për këdo që kërkon një aromë unike dhe ekzotike. E krijuar nga shtëpia prestigjioze franceze e parfumeve Mancera Paris, kjo aromë është një përzierje e përbërësve të cilësisë premium që krijojnë një aromë magjepsëse dhe tërheqëse.

Përbërësit që e bëjnë Mancera Aoud Exclusif të dallohet

Mancera Aoud Exclusif është një fragrancë sensuale dhe intense, përmban aromën tërheqëse të udit, një përbërës i rrallë dhe i çmuar që vlerësohet shumë në botën e parfumerisë. Kjo balancohet në mënyrë të përkryer nga aroma e ëmbël dhe me lule e trëndafilit, e cila më pas është e mbushur me një sërë përbërësish të tjerë të cilësisë premium si myshku, shafrani dhe druri i sandalit.

Si ta përdorni

Mancera Aoud Exclusif është një aromë e gjithanshme që është e përkryer për çdo rast. Është një aromë që mund të përdoret gjatë gjithë vitit dhe është e përshtatshme si gjatë ditës dhe gjatë mbrëmjes.

Për të përfituar sa më shumë nga kjo aromë, është më mirë ta aplikoni në pikat tuaja të pulsit, si kyçet, qafa dhe pas veshëve. Kjo do të ndihmojë aromën të zhvillohet dhe të krijojë një aromë më tërheqëse dhe magjepsëse.

Ku të blini Mancera Aoud Exclusif

Nëse jeni duke kërkuar të blini Mancera Aoud Exclusif, ju lutemi mos ngurroni ta blini atë në dyqanin tonë online fragrances.al

Si përfundim, Mancera Aoud Exclusif është një aromë unike dhe tërheqëse që është e përkryer për këdo që dëshiron të dallohet nga turma. Me përbërësit e saj ekzotikë dhe orientalë, silazhin afatgjatë dhe profilin e aromës magjepsëse, kjo aromë me siguri do t'ju lërë të magjepsur. Pra, pse të mos e shtoni atë në koleksionin tuaj të aromave sot dhe të përjetoni bukurinë dhe sofistikimin e Mancera Aoud Exclusif për veten tuaj?

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Mancera Aoud Exclusif EDP...

13 000 Lekë