Prezantimi i Eau de Parfum Lattafa Emaan: Një përzierje harmonike e freskisë së luleve dhe thellësisë së ngrohtë

Shënimet kryesore:

- Lulja e portokallit: E ndritshme dhe e ëmbël, duke ofruar një hapje të freskët dhe magjepsëse me lule.

- Bergamot: E shijshme dhe e gjallë, duke shtuar një prekje të shkëlqyeshme të agrumeve.

- Rrush pa fara e zezë: e pasur dhe me fruta, duke ofruar një theks të thellë dhe me lëng.

Shënimet e mesme:

- Tuberoza: kremoze dhe luksoze, duke shtuar një pasuri ekzotike lulesh.

- Jasemini: Sensual dhe dehës, duke rritur aromën me një joshje të thellë lulesh.

- Marigold: I ngrohtë dhe aromatik, duke kontribuar në një erëz unike me lule.

Shënimet bazë:

- Vanilje: E lëmuar dhe kremoze, duke dhënë një ëmbëlsi komode.

- Musk: I butë dhe sensual, duke krijuar një bazë të qëndrueshme dhe intime.

- Patchouli: Tokë dhe aromatike, duke shtuar thellësi dhe kompleksitet.

- Druri i kedrit: Druror dhe i fortë, duke siguruar një bazë solide dhe të sofistikuar.

Përjetoni elegancën:

Lattafa Emaan Eau de Parfum është një përbërje mjeshtërore që ndërthur lule të freskëta, fruta të pasura dhe nota të thella druri, duke krijuar një aromë sa të sofistikuar dhe magjepsëse. Udhëtimi i aromës fillon me një përzierje të ndritshme dhe të ëmbël të luleve të portokallit, bergamotit të shijshëm dhe rrush pa fara të zezë, duke formuar një hyrje tërheqëse dhe të gjallë.

Ndërsa aroma evoluon, zemra zbulon një buqetë të harlisur me lule. Tuberoza kremoze dhe jasemini sensual kombinohen me notat e ngrohta aromatike të marigoldit, duke rritur elegancën dhe thellësinë e aromës.

Notat bazë ofrojnë një bazë të ngrohtë dhe të qëndrueshme, me vanilje të lëmuar dhe myshk të butë që ofrojnë një ëmbëlsi rehati. Patchouli tokësor dhe druri i fortë kedri shtojnë një përfundim të thellë dhe të sofistikuar, duke siguruar që aroma të mbetet bukur në lëkurë.

I gjithanshëm dhe magjepsës:

Lattafa Emaan është perfekte për çdo rast, pavarësisht nëse është një ngjarje e veçantë apo veshje e përditshme. Përzierja e tij e hollë e notave lulesh, frutash dhe druri siguron një prani të sofistikuar dhe magjepsëse që bie në sy. Përqafoni joshjen luksoze të Lattafa Emaan dhe lëreni aromën e saj magjepsëse t'ju shoqërojë gjatë gjithë ditës, duke lënë një përshtypje të qëndrueshme kudo që të shkoni.

Lattafa

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Lattafa Emaan EDP (W)

4 900 Lekë