Lattafa Confidential Private Gold EDP (unisex)

4 900 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
0
out of stock

Prezantimi Lattafa Confidential Private Gold: Një simfoni e shkëlqyer e elegancës së frutave dhe thellësisë sensuale

Shënimet kryesore:

- Pjeshkë: E lëngshme dhe e ëmbël, duke krijuar një hapje të harlisur dhe tërheqëse.

- Dardhe: e freskët dhe e freskët, duke shtuar një shkëlqim të këndshëm.

- Passionfruit: ekzotik dhe i shijshëm, duke rritur buqetën me fruta.

- Mjedra: E ëmbël dhe e gjallë, duke kontribuar në një aromë lozonjare dhe të pasur.

- Cassis: E thellë dhe e shijshme, duke shtuar një prekje të sofistikuar në notat e sipërme.

Shënimet e mesme:

- Zambaku i Luginës: Delikate dhe e freskët, duke futur një elegancë delikate lulesh.

Shënimet bazë:

- Musk: I butë dhe sensual, duke siguruar një bazë të qëndrueshme dhe intime.

- Vanilje: kremoze dhe ngushëlluese, duke shtuar një ëmbëlsi të ngrohtë.

- Druri i sandalit: Druror dhe i pasur, duke ofruar thellësi dhe një prekje të sofistikimit.

- Patchouli: Tokë dhe aromatike, duke rritur jetëgjatësinë dhe kompleksitetin e aromës.

- Heliotrope: E ëmbël dhe pluhur, duke shtuar një përfundim unik dhe të butë.

Përjetoni elegancën:

Lattafa Confidential Private Gold Eau de Parfum është një aromë luksoze që ndërthur nota të gjalla frutash me lule elegante dhe nota bazë të pasura sensuale.

Udhëtimi i aromës fillon me një shpërthim të këndshëm pjeshke me lëng, dardhë të freskët, fruta pasioni ekzotike, mjedër të ëmbël dhe kasi të shijshme, duke krijuar një hyrje magjepsëse dhe tërheqëse.

Ndërsa aroma shpaloset, zemra zbulon aromën delikate dhe të freskët të zambakut të luginës, duke shtuar një shtresë elegance delikate lulesh që balancon në mënyrë të përsosur notat e sipërme frutash.

Notat bazë ofrojnë një bazë të ngrohtë dhe sensuale, me myshk të butë, vanilje kremoze dhe dru sandali të pasur duke krijuar një aromë të qëndrueshme dhe rehati. Patchouli tokësor shton thellësi dhe kompleksitet, ndërsa heliotrope prezanton një fund të ëmbël dhe pluhur që zgjat bukur në lëkurë.

Shkathtësia dhe sofistikimi:

Lattafa Confidential Private Gold EDP është një aromë e gjithanshme dhe e sofistikuar, e përsosur për çdo rast. Përzierja e tij e hollë e notave frutash, lulesh dhe druri siguron një prani magjepsëse që nxjerr elegancë dhe hijeshi. Përqafoni joshjen luksoze të Arit Konfidencial Privat dhe lëreni aromën e tij magjepsëse t'ju shoqërojë gjatë gjithë ditës, duke lënë një përshtypje të qëndrueshme kudo që të shkoni.

Lattafa

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Lattafa Confidential...

4 900 Lekë