Lattafa Blue Oud EDP (unisex)

3 900 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
1
out of stock

Lattafa Blue Oud: Një përvojë luksoze e aromës

 Shënimet kryesore

 - Agarwood (Oud): Thelbi i luksit dhe thellësisë.

- Piper i zi: Shton një goditje pikante në hapje.

- Mollë: E freskët dhe tërheqëse, duke shtuar një prekje freskie.

- Bergamot: Agrume dhe e ndritshme, duke rritur shpërthimin fillestar.

    Shënime të mesme

- Fruta: Një përzierje e lezetshme e frutave me lëng.

- Musk: Ofron një nuancë të butë, sensuale.

- Shafrani: ekzotik dhe aromatik, duke shtuar kompleksitetin.

- Sherebelë: Bimore dhe e sofistikuar.

- Jasemini: Elegancë me lule që rrit zemrën.

    Shënimet bazë

- Ambergris: I butë dhe kafshëror, duke ankoruar aromën.

- Druri i sandalit: kremoz dhe ngushëllues.

- Druri Guaiac: I tymosur dhe me dru, duke shtuar thellësi dhe karakter.

Përjetoni udhëtimin magjepsës të Lattafa Blue Oud, ku çdo notë shpaloset për të zbuluar një simfoni harmonike të aromës.

Kjo aromë luksoze hapet me një përzierje dinamike të drurit të agarit, piperit të zi, mollës dhe bergamotit, duke dhënë një ton të sofistikuar që në fillim.

Ndërsa aroma evoluon, kënaquni me ëmbëlsinë e frutave të përzier me myshkun, shafranin, sherebelën dhe jaseminin në zemër. Këto nota të shkëlqyera ndërthuren pa probleme, duke krijuar një joshje të parezistueshme që është sa elegante dhe magjepsëse.

Së fundi, notat bazë të ambergrisit, drurit të sandalit dhe drurit guaiac lënë një përshtypje të qëndrueshme, duke ju mbështjellë me një përqafim të ngrohtë dhe të tymosur që qëndron në lëkurën tuaj gjatë gjithë ditës.

Lattafa Blue Oud është më shumë se thjesht një aromë - është një deklaratë luksi dhe rafinimi. E përkryer për çdo rast, kjo aromë premton të lartësojë praninë tuaj dhe të lërë një kujtim të qëndrueshëm kudo që të shkoni. Përjetoni thelbin e sofistikimit me Lattafa Blue Oud.

Lattafa

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Lattafa Blue Oud EDP (unisex)

3 900 Lekë