Lattafa Ana Abiyedh White EDP (unisex)

3 900 Lekë
Vëllimi
  • 60 ml
Sasia
0
out of stock

 Prezantimi i Lattafa Ana Abiyedh White: Një përzierje harmonike e freskisë dhe ngrohtësisë

Shënimet kryesore:

- Bergamot: I ndritshëm dhe gjallërues, duke shtuar një shpërthim freskues të agrumeve.

- Portokalli: E ëmbël dhe e shijshme, duke plotësuar bergamotin me një freski të gjallë.

Shënimet e mesme:

- Vanilje: E pasur dhe kremoze, duke mbushur zemrën me një ëmbëlsi ngushëlluese.

- Dardha: Lëng dhe delikate, duke shtuar një nuancë frutash që rrit vaniljen.

Shënimet bazë:

- Musk: I butë dhe sensual, duke siguruar një bazë të lëmuar dhe të qëndrueshme.

- Qelibar: I ngrohtë dhe rrëshirë, duke i shtuar thellësi dhe pasuri aromës.

Përjetoni Harmoninë:

Lattafa Ana Abiyedh White Eau de Parfum është një përzierje e shkëlqyer që balancon freskinë me ngrohtësinë, duke krijuar një aromë që është magjepsëse dhe ngushëlluese. Aroma hapet me notat e ndritshme dhe të shijshme të bergamotit dhe portokallit, duke ofruar një fillim gjallërues që ngre menjëherë shqisat tuaja. Ndërsa aroma zhvillohet, zemra zbulon një përzierje kremoze të vaniljes dhe dardhës, duke shtuar një shtresë sofistikimi të ëmbël dhe një prekje freskie të lëngshme.

Së fundi, notat bazë të myshkut të butë dhe qelibarit të ngrohtë shfaqen, duke siguruar një përfundim sensual dhe të qëndrueshëm që ju mbështjell me një përqafim elegant. Kjo përzierje harmonike siguron që Ana Abiyedh White EDP të qëndrojë bukur në lëkurë, duke e bërë atë një zgjedhje perfekte si për veshjet e përditshme ashtu edhe për raste të veçanta.

Me ekuilibrin e saj të patëmetë të agrumeve, notave të ëmbla dhe të ngrohta, Lattafa Ana Abiyedh White EDP është një aromë e gjithanshme dhe magjepsëse që nxjerr elegancë dhe hijeshi. Përqafoni joshjen e kësaj parfume të sofistikuar dhe lëreni të bëhet aroma juaj e veçantë, duke lënë një përshtypje të qëndrueshme kudo që të shkoni.

Lattafa

Referencat specifike

Lattafa Ana Abiyedh White...

3 900 Lekë