Lattafa 24 Carat White Gold EDP (unisex)

4 500 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
2
out of stock

Lattafa 24 Carat White Gold: Një udhëzues gjithëpërfshirës

Jeni duke kërkuar për një aromë luksoze që do t'ju bëjë të dalloheni në turmë? Mos kërkoni më larg se Lattafa 24 Carat White Gold! Kjo aromë është bërë e preferuar nga shumë njerëz, dhe për disa arsye të mira.

- aroma e saj

- çmimi tepër ekonomik

- performanca e mirë

- paketimi luksoz

Çfarë është Lattafa 24 Carat White Gold?

Është një aromë unisex që pasqyron luks dhe sofistikim. U lançua në vitin 2019 dhe që atëherë është bërë i preferuari në mesin e entuziastëve të parfumeve në mbarë botën. Aroma është pjesë e koleksionit Lattafa, e cila përmban parfume unike që ndërthurin aromat perëndimore dhe lindore.

Përbërja

Aroma është një përzierje harmonike e notave lulesh, frutash dhe druri, duke e bërë atë një aromë të ekuilibruar mirë të përshtatshme për çdo rast.

Notat e hapjes:

bergamot, lule portokalli

Notat e zemrës:

arrëmyshk, livander, piper rozë, geranium

Notat bazë:

vetiver, fasule tonka dhe agarwood

Jetëgjatësia dhe projektimi

Lattafa 24 Carat White Gold ka jetëgjatësi të shkëlqyer, me aromën që zgjat deri në 8 orë në lëkurë. Për më tepër, projeksioni i aromës është i moderuar në të rëndë, duke e bërë atë një aromë ideale për ata që duan të bëjnë një deklaratë.

Përshtatshmëria

Aroma është një aromë e gjithanshme e përshtatshme për çdo rast, qoftë ajo një ditë e zakonshme jashtë apo një ngjarje zyrtare në mbrëmje. Përbërja e balancuar mirë e aromës e bën atë të përshtatshme si për meshkujt ashtu edhe për femrat, duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyer për çiftet që duan të ndajnë një aromë të veçantë.

Paketimi

Paketimi me kombinimin e saj të ngjyrës së artë dhe të bardhë nxjerr luks dhe sofistikim. Shishja është bërë prej xhami me cilësi të lartë, duke e bërë atë një shtesë të qëndrueshme dhe afatgjatë në koleksionin tuaj të aromave.

Çmimi

Lattafa 24 Carat White Gold është një aromë luksoze e përballueshme, duke e bërë atë të aksesueshme për këdo që dëshiron të kënaqet me një aromë cilësore pa shpenzuar shumë.

Pyetjet e shpeshta:

Pyetje: Për cilat raste është i përshtatshëm Lattafa 24 Carat White Gold?

Përgjigje: Kjo është një aromë e gjithanshme e përshtatshme për çdo rast, qoftë ai rastësor apo zyrtar.

Pyetje: A ështëaromë unisex?

Përgjigje: Po, është një aromë unisex e përshtatshme për burra dhe gra.

Pyetje: Cila është përbërja e Lattafa 24 Carat White Gold?

Përgjigje: Parfumi ka një aromë të balancuar mirë që përfshin nota agrumesh, lulesh dhe druri.

Pyetje: Cila është jetëgjatësia e Lattafa 24 Carat White Gold?

Përgjigje: Fragranca ka jetëgjatësi të shkëlqyer, me aroma që zgjat deri në 8 orë në lëkurë.

Pyetje: Cili është çmimi i arit të bardhë Lattafa 24 Carat White Gold?

Përgjigje: Ky parfum është një parfum luksoz i përballueshëm, duke e bërë atë të aksesueshëm për këdo që dëshiron të kënaqet me një aromë cilësore.

Lattafa

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Lattafa 24 Carat White Gold...

4 500 Lekë