• New

Asdaaf Kasoof White Extract EDP (unisex)

5 900 Lekë

 Asdaaf Kasoof White Exract

Shënime:

Asdaaf Kasoof White Extract është një simfoni e aromave magjepsëse që ju transportojnë në një botë elegance dhe joshjeje. Aroma hapet me një shpërthim freskues të bergamotit agrume, të përzier në mënyrë harmonike me ëmbëlsinë delikate të dardhës dhe mollës. Ndërsa aroma evoluon, zemra zbulon një buqetë me lule jasemini dhe trëndafili, të ndërthurur me nuanca kardamom pikante dhe arrëmyshk. Notat bazë janë një kombinim i ngrohtë dhe sensual i qelibarit, myshkut dhe vaniljes, duke lënë një përshtypje të qëndrueshme të sofistikimit dhe thellësisë.

Performanca:

Ekstrakt i bardhë Kasoof krenohet me jetëgjatësi mbresëlënëse, duke siguruar që aroma e saj magjepsëse të mbetet gjatë gjithë ditës. Silazhi i tij është mesatar deri në të fortë, duke e bërë atë një zgjedhje të përsosur për veshjen e ditës dhe të mbrëmjes. Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një ngjarje zyrtare ose duke shijuar një dalje të rastësishme, kjo aromë do të lërë një gjurmë të paharrueshme, duke mahnitur të gjithë rreth jush.

Paketimi:

Paketimi i Asdaaf Kasoof White Extract nxjerr luks dhe rafinim. E vendosur në një shishe të dizajnuar në mënyrë elegante, përfundimi i saj i hijshëm i bardhë është i theksuar me thekse ari, duke reflektuar pasurinë brenda. Dizajni minimalist por i sofistikuar e bën atë një shtesë të përjetshme për çdo koleksion aromash dhe ndërtimi i fortë siguron që shishja të mbetet një kujtim i dashur.

Asdaaf

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Asdaaf Kasoof White Extract...

5 900 Lekë