Amouage Interlude EDP (M)

29 000 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
4
out of stock

Amouage Interlude Eau De Parfum per meshkuj

Një shpërthim i pagabueshëm erëzash mbërthen shpirtin, takimi sensual i notave te rigonit me piperin, te shoqëruara nga akordet e Bergamotit.

Ato zbulojnë një zemër të varur prej qelibari të pastër, një mbidozë vanilje të përkëdhelur nga Opoponax Somalian dhe nga Olibanum.

Amouage Interlude ne baze te fragrancës karakterizohet nga aroma kafshërore e Oud-it, akordet e thella të lëkurës dhe nga nuancat e drurit të sandalit dhe patçulit.

Një duel i pandërprerë erëzash dhe balsamesh, Interlude Man nag Amouage është një shfaqje sublime e harmonisë që ngroh një zemër të lirë nga trazirat e saj të brendshme. 

Parfumeri: Pierre Negrin

Let the compliments flow!

Amouage

Referencat specifike

Amouage Interlude EDP (M)

29 000 Lekë

Related articles on blog