Paco Rabanne Olympea Intense EDP (W)

10 500 Lekë
Vëllimi
  • 50 ml
Sasia
1
out of stock

Olympea Intense nga Paco Rabanne, fragrancë intense për femra, e hedhur në treg në vitin 2016.
Aromë intensive dhe femërore, është parfumi i një gruaje me pushtet dhe personalitet të fortë.
Nuanca të thella dhe magjepsëse të qelibarit oriental, në një zemër lulesh portokalli, mbështjellë me piper të bardhë që krijon një sensualitet intensiv dhe më pas zhytet në joshjen ekstreme të një baze me qelibar të bardhë.

Për krijimin e Olympea Intense nga Paco Rabanne janë kombinuar akordet e vaniljes, ekstraktit të vaniljes, qelibarit, kripës, luleve të pompelmos, luleve të portokallit, piperit të bardhë dhe drurit të kedrit.

Avantazhi i blerjes në fragrances.al është se ju garantojmë parfume origjinale me çmimet më të mira.

Fragrances.al, parfumeri online ku do të gjeni parfume origjinale 100%.

Aroma të këndshme dhe autentike nga brandet më të mira.

Tek ne do të gjeni parfume per meshkuj dhe parfume per femra.

Dhuro një parfum, dhuro dashuri.

Na kontaktoni:

Insta: fragrances.al

Web: livechat

WhatsApp: +355683949552

Paco Rabanne

Referencat specifike

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Customer didn't write any details

Was this comment useful to you? Yes No

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Paco Rabanne Olympea...

10 500 Lekë