Burberry Touch EDP (W)

6 600 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
1
out of stock

Mbështilleni me një aromë që do të shkrihet butësisht me lëkurën tuaj si një copë veshje luksoze e bërë nga materiali më i mirë. Burberry Touch for Women EDP do t'ju japë një ndjenjë rehatie, pastërtie dhe sensualiteti femëror në çdo kohë. Aromë dehëse lulesh dhe frutash për gratë romantike. Veçanërisht i përshtatshëm për përdorim në stinët e ngrohta. Plotëson në mënyrë të përkryer elegancën natyrore femërore.

Përbërja e parfumit:

Shënimet e hapjes kombinojnë akorde me lëng frutash të manaferrës, pjeshkës, rrush të zi pa fara dhe boronicës të cilat zbuten nga vaji i trëndafilit dhe kombinohen me spec të kuq pikant. Pas disa çastesh, lulëzon zemra me lule e përbërë nga bozhurja dhe zambakët magjepsës, tuberoza kokëfortë dhe jasemini i butë me zambakun e luginës. Kjo buqetë e mrekullueshme plotësohet me esencat freskuese të mjedrës dhe pjeshkës. Baza e ngrohtë, e përbërë nga vanilja, fasulja ekzotike tonka, bajame dhe myshky i lisit shton intensitetin dhe joshjen.

Burberry
3614226905000

Referencat specifike

Burberry Touch EDP (W)

6 600 Lekë