• -15%
  • Save 15%

Narciso Rodriguez For Him EDT

ALL7,650
ALL9,000
VĂ«llimi
  • 50 ml
Quantity
3
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

E krijuar nga parfumieri Francis Kurkdjian, Eau de Toilette For Him nga Narciso Rodriguez, është një fragrancë aromatike për meshkuj.

E hedhur në treg në vitin 2007, fragranca është krijuar nga kombinimi i notave të myshkut, qelibarit, gjetheve të vjollcës dhe patchoulit.

Specific References

You might also like

Narciso Rodriguez For Him EDT

ALL9,000 ALL7,650