• -ALL1,000
  • Save ALL1,000

Lattafa Amethyst EDP (unisex)

ALL4,900
ALL5,900
Vëllimi
  • 100 ml
Quantity
6

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Lattafa Amethyst Eau de Parfum nga Lattafa është një aromë e ngrohtë me vanilje, qelibar dhe trëndafila. Parfum per meshkuj dhe për femra, i hedhur në treg në vitin 2021.

Ideal për përdorim të përditshëm, sidomos në ditët e ftohta të vitit.

Parfumi hapet me piper rozë pikant dhe bergamot të freskët. Nota e zemrës është lule me trëndafila turk, trëndafila bullgar dhe jasemin. Oudh, vanilja dhe qelibari e rrethojnë në mënyrë të përkryer parfumin në bazë.

Lattafa Amethyst është një përzierje jashtëzakonisht e suksesshme e trëndafilave, Oudh dhe notave të ngrohta që është shumë e përshtatshme për çdo rast. 

Let the compliments flow!

Lattafa

Specific References

You might also like

Lattafa Amethyst EDP (unisex)

ALL5,900 ALL4,900