Armani Acqua Di Gio Profondo EDP (M)

ALL12,500
Vëllimi
  • 75 ml
Quantity
2
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo EDP për meshkuj zhyt shqisat tuaja në thellësitë e detit, ku bluja merr nuancat e saj më të errëta. Zbuloni dhe eksploroni një dimension të ri të ujit dhe shpirtit tuaj. Aromë aromatike detare për mashkullin modern. Vazhdimi më intens i linjës së aromës legjendare Acqua di Giò.

Përbërja e parfumit:

Shqisat tuaja do të përjetojnë një stimulim më intensiv nga aroma e parë, kur freskia e mandarinës së gjelbër dhe kthelltësia e bergamotit dhe agrumeve shfaqen. Pas një kohe, rozmarina aromatike, livando dhe sherebela i shtohen notave kryesore të parfumit. Thellësia, maskuliniteti dhe sfondi mineral i parfumit i jepen nga paçuli i drunjtë, misku dhe akordi i qelibarit.

Armani
3614272865228

Specific References

Armani Acqua Di Gio...

ALL12,500

Related articles on blog