Amouage Interlude EDP (M)

ALL29,000
Vëllimi
  • 100 ml
Quantity
4
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Amouage Interlude Eau De Parfum 

Një shpërthim i pagabueshëm erëzash mbërthen shpirtin, takimi sensual i notave te rigonit me piperin, te shoqëruara nga akordet e Bergamotit.

Ato zbulojnë një zemër të varur prej qelibari të pastër, një mbidozë vanilje të përkëdhelur nga Opoponax Somalian dhe nga Olibanum.

Amouage Interlude ne baze te fragrancës karakterizohet nga aroma kafshërore e Oud-it, akordet e thella të lëkurës dhe nga nuancat e drurit të sandalit dhe patçulit.

Një duel i pandërprerë erëzash dhe balsamesh, Interlude Man nag Amouage është një shfaqje sublime e harmonisë që ngroh një zemër të lirë nga trazirat e saj të brendshme. 

Parfumeri: Pierre Negrin

Let the compliments flow!

Amouage

Specific References

Amouage Interlude EDP (M)

ALL29,000