Aquolina - Pink Sugar EDT (W)

  ALL3,900
  Vëllimi
  • 100 ml
  Quantity
  1

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

  I ëmbël dhe i parezistueshëm ashtu si edhe vanilja më e shijshme. Acqualina Pink Sugar është një parfum i ëmbël, i krijuar me nota frutash për të gjithë ata që e pëlqejnë ëmbëlsinë e fragrancave.

  Hapja e parfumit është krijuar nga kombinimi i mjedrës së ëmbël, bergamotos së freskët dhe gjetheve të fikut. Në zemrën e parfumit dallohen notat e sheqerit të pjekur, liquirizia dhe luleshtrydheve. Në notat e mbylljes mbizotërojnë aromat e karamelit, vaniljes, miskut, fasules tonka ekzotike dhe drurit të sandalit.

  Aquolina

  Specific References

  Aquolina - Pink Sugar EDT (W)

  ALL3,900