Collistar - Special Perfect Body Anticelulit Cryo-Gel

  ALL5,500
  Vëllimi
  • 400 ml
  Quantity
  0

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

  Nëse lufta kundër celulitit ju duket sfiduese dhe e mërzitshme, mirëpritni kremin Cryo-Gel Special Perfect Body Anticelulit të Collistar .

  Do t'ju ndihmojë të keni lëkurën më të lëmuar dhe më të bukur. Tekstura e freskët collistar e kremit siguron një aplikim shumë të lehtë dhe të këndshëm. 

  Kremi Collistar sjell rezultate të menjëhershme dhe afatgjata anticelulit, gjithashtu vepron në celulitin ekzistues si një parandalim. Eliminon formimin e qelizave yndyrore, parandalon akumulimin e tyre, ka një efekt lifting dhe përmirëson elasticitetin e lëkurës, sjell një efekt të freskët

  - frymëzuar nga krioterapia me një aromë të këndshme për një ndjenjë mirëqenieje dhe vitaliteti.

  - frymëzuar nga aromaterapia stimulon mikroqarkullimin dhe daljen e ujit nga lëkura tekstura e freskët e xhelit përthithet menjëherë.

  Përbërësit: 

  - piper rozë dhe kafeinë të cilat parandalojnë formimin e qelizave yndyrore, akumulimin e tyre dhe veprojnë kundër atyre të formuara tashmë - ananasi me efekte dehidratuese dhe vazoprotektive ne luften anticelulit.

  -ekstrakti i gështenjës së kalit, boronica dhe çaji jeshil që përmbajnë flavonoide, parandalon akumulimin e lëngjeve.

  - Gotu kola - përmirëson elasticitetin e lëkurës - Acidet AHA - me origjinë natyrale, ato ngrenë lëkurën dhe zvogëlojnë. papërsosmëritë e saj.

  -ekstrakti i gështenjës së kalit, boronica dhe çaji jeshil që përmbajnë flavonoide, parandalon akumulimin e lëngjeve.

  - Gotu kola - përmirëson elasticitetin e lëkurës - - Acidet AHA - me origjinë natyrale, ato ngrenë lëkurën dhe zvogëlojnë papërsosmëritë e saj.

  Let the compliments flow!

  Collistar

  Specific References

  You might also like

  Collistar - Special Perfect...

  ALL5,500